Gdyby ktoś powiedział mi parę lat temu, że moje życie będzie wyglądało tak jak wygląda - nie uwierzyłabym. Jestem szczęśliwym człowiekiem i dziękuję za to, czego przyszło mi doświadczać choć nie jest to proste ... i dziękuję Mai za to, że jest.
Blog > Komentarze do wpisu
muzycznie i majowo

Bilety na koncert czekały od trzech miesięcy. Choć czas nie jest sprzyjający, postanowiłam (dzięki namowom Jacka) zrobić coś tylko dla siebie i pojechać do warszawskiej stodoły ... nie żałuję!

To miał być koncert Gentlemana, dla mnie okazał się być koncertem S.O.J.A! Soldiers Of Jah Army - żołnierze po prostu mnie zabili - muzyczna uczta bez dwóch zdań!!!

Muzyka to bardzo ważna część mojego życia, w dużej mierze dzięki niej jestem tym, kim jestem. (zabrzmiało poważnie i górnolotnie ale chyba właśnie takie jest :))

 

W niedzielę wybraliśmy się do lasu. Chłopcy stwierdzili, że z nami nie jadą, bo mają swoje plany (upppss!), Majka natomiast pojechała z wielką ochotą (moja kochana przyjaciółka - na nią zawsze mogę liczyć).

Kiedy zobaczyłam jak wędruje sobie po leśnej ścieżce, sama bez pomocy widziałam, jaka jest z siebie zadowolona, jak bardzo czuje się samodzielna i jak wielką sprawia jej to radość. Cudownie byłoby gdyby sama mogła o tym opowiedzieć...

 

(Poza tym coraz bardziej boję się o przyszłość...)

wtorek, 04 maja 2010, mmmj

Polecane wpisy


[ Czytaj ksiege gosci][ Wpisz sie do ksiegi ]
Zaloz Swoja wlasna ksiege za darmo!