Gdyby ktoś powiedział mi parę lat temu, że moje życie będzie wyglądało tak jak wygląda - nie uwierzyłabym. Jestem szczęśliwym człowiekiem i dziękuję za to, czego przyszło mi doświadczać choć nie jest to proste ... i dziękuję Mai za to, że jest.
Blog > Komentarze do wpisu
Lekki powiew wiosny :), w końcu...

 

 

 

 

 

4 marca zdałam egzamin na prawo jazdy. Ogromny stres ale warto było! (Żeby tylko jakieś małe autko mieć, ehhh...).


Mamy nową logopedkę, panią Kasię. Pracuje z Majcią 3 razy w tygodniu. Cieszy mnie, że dziewczyny złapały ze sobą fajny kontakt. Pani Kasia twierdzi, że Majka to dla niej wyzwanie, a że wygląda na ambitną osóbkę to mam nadzieję, że WYZWANIU sprosta.


Zmieniliśmy Majce "rozkład jazdy". Ośrodek tylko dwa razy w tygodniu dla zachowania równowagi i kontaktu z dzieciakami. Pozostałe dni praca w domu i specjaliści. Rozglądamy się za jakimś fajnym miejscem w okolicy na hipoterapię, Majce wiele szczęścia daje obcowanie z końmi. Kiedy siedzi na koniu każda część jej ciała wydaje się pełna radości…


Od poniedziałku robimy kolejne podejście do nauki załatwiania potrzeb fizjologicznych, mam nadzieję, że starczy mi cierpliwości. Zakupiłam tetrowe pieluchy i stoper - to trochę jak wyprawa na wojnę, lekko nie będzie, więc trzymajcie mocno kciuki!Majcia właśnie kąpie swoje zwierzątka, a ja zastanawiam się, co dzieję się w jej wnętrzu.

To piękny człowiek!


Móc z nią iść przez życie to ogromny przywilej, żałuję tylko, że tak mało ludzi jest na nią naprawdę otwartych...

 

 

 

 

sobota, 12 marca 2011, mmmj

Polecane wpisy


[ Czytaj ksiege gosci][ Wpisz sie do ksiegi ]
Zaloz Swoja wlasna ksiege za darmo!