Gdyby ktoś powiedział mi parę lat temu, że moje życie będzie wyglądało tak jak wygląda - nie uwierzyłabym. Jestem szczęśliwym człowiekiem i dziękuję za to, czego przyszło mi doświadczać choć nie jest to proste ... i dziękuję Mai za to, że jest.
Blog > Komentarze do wpisu

„- A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść.? - spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. - Co wtedy.? - Nic wielkiego. - zapewnił go Puchatek. - Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.”

 

 

Ostatnio, często myślę o sprawach fundamentalnych - śmierć, życie, miłość…

 

 

Lubię śnić, wiem, że to ucieczka ale czasem to jedyna forma odpoczynku i szczęścia. Jedyne dobro, które zdarzyło mi się w minione właśnie święta to … właśnie możliwość spania i śnienie (Maja wyjątkowo spokojnie spędzała noce), a … i jeszcze odkrycie wyjątkowego miejsca – Wzgórza Dylewskie są magiczne.

 

 

 

Jestem bardzo naiwna i ufna. Nieraz płaciłam za to wysoką cenę, ale nie zanosi się na to, żebym kiedykolwiek miała się z naiwności wyleczyć… nie wiem, co przyniesie jutro, ale chciałabym umieć żyć tak jakby tego jutra miało nie być

 

 

wtorek, 26 kwietnia 2011, mmmj

Polecane wpisy


[ Czytaj ksiege gosci][ Wpisz sie do ksiegi ]
Zaloz Swoja wlasna ksiege za darmo!