Gdyby ktoś powiedział mi parę lat temu, że moje życie będzie wyglądało tak jak wygląda - nie uwierzyłabym. Jestem szczęśliwym człowiekiem i dziękuję za to, czego przyszło mi doświadczać choć nie jest to proste ... i dziękuję Mai za to, że jest.
RSS
czwartek, 24 lutego 2011
dzisiaj rano przywitały mnie dwa słońca - idzie wiosna!!!

 

poniedziałek, 21 lutego 2011
KONSEKWENCJA....

to od dzisiaj musi się stać moje drugie imię....!!!

 

.... ale od początku.

urodziny

 

Majka skończyła 9 lat. Impreza urodzinowa to nie jest to co "tygryski (Majcia) lubią najbardziej". Wierzę, że następne urodziny będą inne. Nie będzie płaczu, nerwów i totalnego rozbicia... Majka bedzie wypowiadała więcej słów i stanie się bardziej samodzielna, a toaleta nie bedzie omijana przez nią wielkim łukiem... wierzę i zrobię wszystko, żeby tak się stało.

 

 

koncert

05.02 w Czarnej Białostockiej odbył się kolejny już :) koncert, z którego dochód przeznaczony został na rehabilitację Majki! Ogromne podziękowania kieruję do :
zespołów- Hellraizer, Via Mistica, Neuropathia, Enfeeblement, In Extremis, Sinful Souls, Dyrektora Domu Kultury w Czarnej Białostockiej Grzegorza Bogdanowicza,Organizatora koncertu - "Mrówy". Dziękuje  ludziom kwestującym: Mariusz "Maryo" Wendołowicz, Milena Wendołowicz, Marta Zubrzycka, Kasia Gruchot.
Mediom za patronat medialny - Radio Akadera, Radio Białystok, Ga.

Nasi przyjaciele dochód  w kwocie 950 zł wpłacili na fundacyjne konto Majki - jeszcze raz moooocno Wam dziękujemy. Mariusz, Milena - cieszę się, że się poznaliśmy i spotkaliśmy. Mieć takich ludzi jak Wy wokół siebie, to ogromna wartość.

 

turnus

 

Od 14 do 19 lutego byłyśmy z Majką na turnusie rehabilitacyjnym w Czarnym Lesie. Praca na turnusie skupiała się na nauce mowy i poprawą pracy jej aparatu artykulacyjnego. Był to dla nas trudny ale bardzo wartościowy czas. Czeka nas ogrom pracy i długa droga do osiągnięcia upragnionych celów. Pani Asia i Pan Szymon (terapeuci i organizatorzy turnusu) pokazali nam jak pracować z Majką. Ich rady okazały się dla nas bezcenne.

Pani Asiu, Panie Szymonie dziękuję za wszystko i mam nadzieję, że damy radę!!!

 

 

Praca z Wujkiem Szymonem:)

 

 

i ta najbardziej przyjemna bo mało wymagająca praca z konikiem Panterkiem :)

 

dzisiaj

 

poszłam do optyka zamówić Majci nowe okulary - szok, duża wada to iduża cena - 1266 zł.!!!

bez Was tych Wszystkich którzy nam pomagają nie wyobrażam sobie walki  o dobrą jakość  Majki życia - kłaniam się Więc Wam bardzo nisko i dziękuję za to że jesteście przy nas...

 

 

ps.

Pani Asiu kiedy mam słabszą chwilę przypominam sobie Pani mądre słowa i obiecuję sobie samej - bedę KONSEKWENTNA

 

moje kochanie

Jacuniu bardzo Cię kocham, dajesz mi miłość, siłę i  bezpieczeństwo. Wszystkie najważniejsze chwile w moim życiu dzielę z Tobą i tak już będzie zawsze....


[ Czytaj ksiege gosci][ Wpisz sie do ksiegi ]
Zaloz Swoja wlasna ksiege za darmo!