Gdyby ktoś powiedział mi parę lat temu, że moje życie będzie wyglądało tak jak wygląda - nie uwierzyłabym. Jestem szczęśliwym człowiekiem i dziękuję za to, czego przyszło mi doświadczać choć nie jest to proste ... i dziękuję Mai za to, że jest.
RSS
środa, 26 maja 2010

Dzisiaj Dzień Matki - dla mnie od paru lat to czas zadumy... mój 15letni syn składając mi życzenia powiedział "...więcej wiary we własne siły Mamusiu..." hmmm

Majka nie wrecza kwiatów i nie daje buziaków od tak sobie... dzisiaj dała mi kwiaty (zebrane na łące przez brata) i dała buziaka...wow!

Średni syn dał mi ... wiele...

i moje ulubione ciastka - kokosowe

JESTEM MAMĄ - taka droga i jednocześnie wielkie szczęście...

środa, 05 maja 2010
magik...

Dzisiaj miałyśmy pierwsze zajęcia z Adamem. Adam to prawdziwy Magik! (http://www.zlotaczakra.cba.pl/), mąż Madzi (Wróżki Zębuszki ;)).

Adam będzie robił z majka terapię czaszkowo-krzyżową i różnego rodzaju masaże :)

 

Jak widać wyżej - Majce się podobało :)

Tak jak wszystko i wszyscy w naszym życiu Oni także nie znaleźli się w nim przypadkowo...

Dziękuję opatrzności, że czuwa...

wtorek, 04 maja 2010
muzycznie i majowo

Bilety na koncert czekały od trzech miesięcy. Choć czas nie jest sprzyjający, postanowiłam (dzięki namowom Jacka) zrobić coś tylko dla siebie i pojechać do warszawskiej stodoły ... nie żałuję!

To miał być koncert Gentlemana, dla mnie okazał się być koncertem S.O.J.A! Soldiers Of Jah Army - żołnierze po prostu mnie zabili - muzyczna uczta bez dwóch zdań!!!

Muzyka to bardzo ważna część mojego życia, w dużej mierze dzięki niej jestem tym, kim jestem. (zabrzmiało poważnie i górnolotnie ale chyba właśnie takie jest :))

 

W niedzielę wybraliśmy się do lasu. Chłopcy stwierdzili, że z nami nie jadą, bo mają swoje plany (upppss!), Majka natomiast pojechała z wielką ochotą (moja kochana przyjaciółka - na nią zawsze mogę liczyć).

Kiedy zobaczyłam jak wędruje sobie po leśnej ścieżce, sama bez pomocy widziałam, jaka jest z siebie zadowolona, jak bardzo czuje się samodzielna i jak wielką sprawia jej to radość. Cudownie byłoby gdyby sama mogła o tym opowiedzieć...

 

(Poza tym coraz bardziej boję się o przyszłość...)


[ Czytaj ksiege gosci][ Wpisz sie do ksiegi ]
Zaloz Swoja wlasna ksiege za darmo!