Gdyby ktoś powiedział mi parę lat temu, że moje życie będzie wyglądało tak jak wygląda - nie uwierzyłabym. Jestem szczęśliwym człowiekiem i dziękuję za to, czego przyszło mi doświadczać choć nie jest to proste ... i dziękuję Mai za to, że jest.
RSS
niedziela, 31 października 2010

 

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=GyNPqud3Mhc

 

 

DAGA - DZIĘKUJĘ...

poniedziałek, 18 października 2010

Wróciłyśmy z turnusu rehabilitacyjnego. Tym razem była to Warszawa i  nasz fundacyjny ośrodek Amicus (http://www.osrodekamicus.pl). Przywiozłyśmy ze sobą mnóstwo pozytywnych doświadczeń...

 

My, 6.50 rano w drodze na zajęcia (-2 stopnie - brrrr)

Majka miała zajęcia codziennie między 8.00, a 15.00  - moja mała bohaterka ćwiczyła i pracowała bardzo dzielnie choć łez wysiłku też nie zabrakło.  Terapie, które miała tam zapewnione to między innymi SI, logopeda, psycholog, terapia kręgosłupa, i ćwiczenia z zastosowaniem kombinezonów leczniczych typu Adeli. Kadra ośrodka to niesamowici terapeuci - dziękujemy szczególnie Pani Prezes Urszuli Bogobowicz, Agnieszce Maj,Basi Michniewicz,Ani Lis,  Tomaszowi Raźnemu i cudownej Kadriji Płocharskiej. To piękne móc poznawać takie osoby...

 

Kadrija i Maja (dwa Anioły)

 

Jedynym utrudnieniem  były dla nas dojazdy z hotelu do Ośrodka, 8 przystanków autobusem i 6 metrem. Ale i tą trudność udało nam się przekuć w pozytywne przeżycia. Majka jako zagorzała podróżniczka świetnie dawała sobie radę w środkach komunikacji miejskiej, a ja przy niej uczyłam się ludzi... i muszę powiedzieć, że ciągle warto w nich wierzyć!

Sala doświadczania świata - doświadczamy więc...

Odbyłyśmy też trzy ważne wizyty specjalistyczne - ortopeda, ortodonta i okulista. Wnioski to -  podklejenie wzsystkich par butów na specjalna wysokość i w odpowiedni sposób, założenie na zęby stałego aparatu ze specjalną śruba co skutkować ma rozszerzeniem szczęki a tym samym zrobieniu miejsca na zęby, próba noszenia szkieł kontaktowych (wada -10 zmusza do różnorakich prób) przy założeniu , że Maja niestety nie dopuszcza od dłuższego czasu możliwości noszenia okularów.

okulista - ... po kropelkach

 

No i wiadomość z ostatniej chwili!!

Zapowiada się mega koncert dla Majki - dzięki wiellkim sercom chłopaków z Vavamuffin ich muzyka zabrzmi na żywo w naszym miescie!

Wielkie dzięki i wielki szacunek dla Was Panowie

"Nie można życia pytać o sens. Można życiu tylko sens nadać." - i tego się trzymamy!!!

 


[ Czytaj ksiege gosci][ Wpisz sie do ksiegi ]
Zaloz Swoja wlasna ksiege za darmo!